AKTUALNOŚCI

O nas

Firma EURODRUT z wieloletnim doświadczeniem na rynku, należy do największych firm w Polsce dystrybuujących przewody nawojowe do uzwajania silników elektrycznych, transformatorów, cewek i innych elementów indukcyjnych. Oprócz drutów oferujemy również wszelkie komponenty służące budowie lub regeneracji silników. Siedziba firmy mieści się w Plewiskach na obrzeżach Poznania, gdzie znajduje się główny magazyn.

 

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi, renomowanymi producentami polskimi i zagranicznymi możemy zaproponować Państwu szeroki wybór produktów. Nasi dostawcy to najwięksi w Europie producenci drutów nawojowych: AB DAHRENTRADEDERFIL&BECKER oraz Polski producent LWW ŚLĄSKA.

 

Również na Polskę i całą Europę Wschodnią na wyłączność reprezentujemy firmę ROYAL DIAMOND producenta środków impregnujących dla przemysłu elektromechanicznego i elektronicznego (lakiery, żywice, impregnaty etc.) oraz firmę RONSEN SUPER MICRO-WIRE producenta ultra cienki przewodów nawojowych. 

 

Wieloletnie doświadczenie oraz wysoka pozycja rynkowa ułatwia kompleksową i profesjonalną obsługę małych i średnich firm, aż po duże jednostki przemysłowe. Firma rozwija się i systematycznie rozbudowuje swoją sieć sprzedaży. Jesteśmy otwarci na indywidualne negocjacje dotyczące cen i terminów płatności. Jesteśmy firmą, która potrafi działać w sposób nieszablonowy, co przekłada się na indywidualne podejście do każdego z klientów. Cały czas dbamy, aby oferowane przez nas produkty były innowacyjne, funkcjonalne i najwyższej jakości, aby w 100% spełniały oczekiwania klientów i przysporzyły im zadowolenia oraz realnych korzyści biznesowych. Proponujemy partnerskie zasady współpracy, mamy nadzieję, że przełożą się na nasz wzajemny sukces.

 

LAUREAT NAGRODY GAZELE BIZNESU W LATACH, 2007r,2008r i 2012r.